0

eFun Nextbook 7GP – już od 130 dolarów!

eFunO ile wcześniejsze propozycje tabletowe firmy eFun nie należały do najatrakcyjniejszych, to najnowsze dzieło przedsiębiorstwa, może okazać się naprawdę kuszące – między innymi z powodu swojej ceny. Siedmiocalowy Nextbook 7GP dostępny ma być bowiem już od 130 dolarów i oferować naprawdę interesującą specyfikację.

We wnętrzu urządzenia, znaleźć możemy między innymi procesor dual core 1,5GHz, pamięć operacyjną 1GB, 8GB pamięci wbudowanej (istnieje możliwość rozszerzenia do 32GB dzięki slotowi na karty microSD). Ekran wyświetla obraz w jakości 1024×600 pikseli i obsługuje 7 punktów multidotyku.

Oprócz tego, najnowsza propozycja od eFun oferuje modem WiFi, porty HDMI i USB, kamerkę internetową z dwóch stron oraz Androida Jelly Bean. Jeżeli wierzyć planom producentów Nextbooka 7GP, to ma on pojawić się na rynku już w lutym tego roku. Wcześniej natomiast, będziemy mogli się mu dokładnie przyjrzeć podczas premiery na targach CES 2013, zaplanowanych na 8-11 stycznia. Na pewno podzielimy się z Wami wtedy większa ilością informacji na jego temat 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel