0

ASUS VivoTab Smart z Windows 8 debiutuje na rynku! Cena niestety ponad 2 tys. zł

ASUS VivoTab SmartFirma ASUS wprowadza do sprzedaży na terenie Polski nowy mutliemialny tablet internetowy, ale tym razem nie jest to Android, a system operacyjny Windows 8. ASUS VivoTab Smart pracuje pod kontrolą procesora Intel Atom i kosztuje 2499 zł.

ASUS VivoTAB Smart ma podświetlany diodami LED ekran o przekątnej 10.1 cala. Zapewnia on obraz w rozdzielczości 1366 x 768 w technologii IPS, która gwarantuje 178-stopniowe kąty widzenia. ASUS VivoTab Smart wyposażono w pięciopunktowy ekran dotykowy, pozwalający na płynną obsługę systemu Windows 8. Klawiatura TranSleeve to dodatek łączący funkcje pokrywy, klawiatury i podstawki, która nie tylko ułatwia pisanie, ale też chroni tablet przed uszkodzeniami.

Dzięki dwurdzeniowemu procesorowi Intel Atom Z2760 ASUS VivoTab Smart pracuje szybko i sprawnie nawet do 9,5-godziny na baterii. Tablet jest w pełni kompatybilny z aplikacjami dla systemu Windows 8. Oferuje także obsługę akcesoriów plug and play.

Polecamy również: MID9701 i MID9702. Nowe tablety Manty z mocną specyfikacją

ASUS VivoTab Smart posiada kamery umieszczone z przodu i z tyłu urządzenia. Tylna kamerka (8MP z funkcją auto-fokus, pięcioma soczewkami) pozwala nagrywać filmy w jakości 1080p Full HD, natomiast przednia kamera (2MP) nadaje się doskonale do prowadzenia rozmów wideo. W VivoTab Smart zastosowano także system audio ASUS SonicMaster, zapewniający dobrą jakość dźwięku przy odtwarzaniu dowolnego rodzaju muzyki z wbudowanych głośników stereo.

ASUS VivoTab Smart dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych – białym, niebieskim oraz czerwonym. Będzie można go nabyć u autoryzowanych dostawców ASUS w Polsce. Sugerowana cena detaliczna VivoTab Smart na naszym rynku wynosi 2499 PLN za model z anteną Wi-Fi i 4G LTE.

Niestety nie jest to przystępna cena, ale i specyfikacja jest mocna. Do tego trzeba zapłacić za markę ASUS. Jak myślicie znajdą się chętni na ten model? Według mnie na pewno się kilkanaście tysięcy sztuk sprzeda…

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz