0

RCA Mobile TV – premiera już tej wiosny!

RCA Mobile TVFirma RCA zdradziła ostatnio informacje na temat swojego najnowszego produktu, który po raz pierwszy ujrzy światło dzienne w czasie targów CES 2013. Mowa tutaj o Mobile TV, który łączy w sobie funkcjonalność urządzenia mobilnego oraz telewizora. Znajdziemy tutaj podwójny tuner, który pozwala do odbioru sygnału telewizji naziemnej i cyfrowej.

Z jego powierzchni, możemy uzyskać dostęp do ponad stu trzydziestu stacji na terenie samych Stanów Zjednoczonych. Oprócz tego, produkt RCA oferuje ośmiocalowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1024×768 pikseli, procesor 1GHz Cortex A5, 1GB pamięci operacyjnej, 8GB wbudowanej pamięci oraz slot na karty microSD.

Mobile TV od RCA wyposażono także w moduł WiFi, wejście HDMI i microUSB, standardowy port USB, nawigację satelitarną i dwa aparaty.

W trybie telewizji mobilnej, urządzenie ma wytrzymać do czterech godzin na baterii oraz dziesięć godzin w trybie normalnego przeglądania stron. Jeżeli chodzi o cenę, to wydaje się ona dosyć przystępna i wyniesie 299$.

RCA Mobile TV pojawi się w sklepach już tej wiosny i bardzo możliwe, że trafi także na bliższe nam rynki. Jeżeli znalazłby się w Polsce bylibyście zainteresowani jego zakupem? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel