1

CES 2013 już pojutrze! Czego możemy spodziewać się w Las Vegas?

CES 2013Długo wyczekiwane przez wszystkich targi CES 2013, zaczynają się na początku przyszłego tygodnia. Już pojutrze, a dokładniej mówiąc 8 grudnia w Los Angeles, zaprezentowane zostaną najnowsze propozycje gadżetów elektronicznych, podzespołów oraz rozwiązań ich wspierających.

To co interesuje nas najbardziej, to oczywiście rynek tabletów. Chociaż nie możemy w stu procentach zapewnić, jakie premiery na pewno będą miały miejsce we wtorek i w kolejnych dniach trwania eventu, to jednak posiadamy kilka naprawdę ciekawych typów! 😉

Po pierwsze, jeżeli HTC chce liczyć się na rynku tabletów, musiałby w końcu wypuścić czterordzeniowe urządzenie, o którym plotki pojawiły się już jakiś czas temu. Dla przypomnienia, mówiono wtedy o dziesięciocalowym tablecie, z 2GB pamięci operacyjnej, ekranem 1200p i możliwe, że nawet Retiną.

Na pewno liczyć możemy na pojawienie się sporej ilości tabletów z Windowsem 8. Osobiście postawilibyśmy tu na takie firmy jak ASUS, Lenovo, Toshiba, Samsung, czy też Dell. Bardzo prawdopodobne, że Sammy zaprezentuje siedmiocalowego Galaxy Note z czterordzeniowym procesorem i nowym typem rysika. Od strony ASUS-a liczylibyśmy natomiast na modele MeMo Pad po atrakcyjnych cenach, czy też Nexusa 7 z procesorem Intela, wycenionego na 99 dolarów.

Chociaż w tym przypadku szanse są niewielkie, to niektórzy spekulują, że Nokia zadebiutuje ze swoim własnym, pięciocalowym tabfonem, prezentując jednocześnie tablet działający na Windowsie RT.

Wiele osób oczekuje także premiery procesorów Tegra 4 w czasie eventu, przynajmniej w formie testowej.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czy, któraś z naszych spekulacji ma szansę się spełnić? A może posiadacie swoje własne typy? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel