1

CES 2013: Plastic Logic, Intel i Uniwersytet Queen połączyły siły – papier zastąpiony elastycznym wyświetlaczem! [wideo]

PaperTabTargi elektroniczne CES 2013 to nie tylko premiery nowych słuchawek i tabletów, ale także prezentacja innowacyjnych technologii. Udowadnia nam to między innymi Plastic Logic, które wraz z Intelem oraz Uniwersytetem Queen zaprezentowały w Los Angeles urządzenie wyposażone w plastikowy, niezwykle elastyczny wyświetlacz, a mianowicie PaperTab. To posiadające 10,7 cala urządzenie, jest praktycznie niezniszczalne i wyposażone zostało w procesor Core i5!

PaperTab trafił na CES 2013 prosto z Kanadyjskiego Uniwersytetu Queen, z laboratorium technologicznego i jego głównym celem jest zastąpienie standardowego papieru kolorowym wyświetlaczem, wyposażonym w innowacyjnym interfejs. Jak widać na materiale poniżej, gadżet jest niezwykle cienki, całkowicie elastyczny, dając Ci możliwość wykonywania wielu zadań jednocześnie.

To co robi ogromne wrażenie, to z pewnością jego przejrzystość, łatwość wprowadzania informacji i tym podobnych. Wiadomość mailową możemy wysłać po prostu poprzez umieszczenie PaperTaba w odpowiednim miejscu na biurku, co także jest bardzo oryginalnym pomysłem. Kładąc obok siebie dwa urządzenia, obraz na nich wyświetlany natomiast połączy się, tworząc większy obraz.

Osobiście jesteśmy pod ogromnym wrażeniem 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel