0

CES 2013: Samsung ujawnia Galaxy Note 10.1 4g LTE dla Verizona i serię innych urządzeń

SamsungW czasie trwania CES 2013 wszyscy spodziewamy się wielu ciekawych kąsków i interesujących premier, takich jak na przykład Galaxy Note 10.1 4G LTE – niestety, skierowany jak na razie na rynek amerykański.

Jeżeli chodzi o tablety, to Sammy jak na razie nie zaskoczył nas niczym więcej – zamiast tego firma skupiła się na prezentacji aparatu wyposażonego w system Android, serii ultrabooków, laptopów, komputerów stacjonarnych oraz telewizorów.

Azjatyckie przedsiębiorstwo pochwaliło się także, że sprzedało ponad 30 milionów słuchawek Galaxy S III. Jeżeli chodzi natomiast o Galaxy Note 10.1 obsługującego technologię 4G, to ma być on dostępny poprzez Verizon już w przyszłym miesiącu. Dla przypomnienia podajemy, że produkt posiada Androida Jelly Bean uzupełnionego o software Samsung Premium Suite.

Jeżeli chodzi o specyfikacji, to zaoferuje nam dziesięciocalowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280×800 pikseli, rysik S Pen z ponad tysiącem różnych punktów nacisku, 2GB pamięci operacyjnej, procesor czterordzeniowy Exynos CPU i przedni głośnik.

Koreańczycy zaktualizowali także laptopy z Series 9, dodając do nich ekrany Full HD i zaprezentowali modele z linii Series 7 Chronos, wyposażone w czterordzeniowe procesory, wyświetlacze 15,6 cali i audio w systemie Dolby Surround.

Miejmy nadzieję, że do końca trwania targów, Sammy zaskoczy nas jeszcze jakimś tabletem – jak na razie, czujemy bowiem pewien niedosyt… 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel