2

CES 2013: Dwa tabfony od Huawei – Ascen Mate i Ascend D2

Ascend MateFirma Huawei w czasie tegorocznych targów Consumer Electronics Show ma z pewnością wiele do udowodnienia. W celu zainteresowania konsumentów swoją ofertą, azjatycki producent przygotował dwa tabfony. Pierwszy z nich to 6,1-calowy Ascend Mate, drugi natomiast 5-calowy Ascend D2.

Pierwszy z nich, posiada wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280×720 pikseli, czterordzeniowy procesor K3V2 1,5GHz, Androida Jelly Bean, baterię 4050mAh, pamięć operacyjną 1GB oraz pamięć wewnętrzną 16GB. Z przodu znajduje się także kamerka o przeciętnej jakości.

Drugi z zaprezentowany tabfonów to Huawei Ascend D2. Pięciocalowe urządzenie obsługuje rozdzielczości 1920×1080 pikseli, czterordzeniowy chipset K3V3 o częstotliwości taktowania 1,5GHz, 2GB pamięci operacyjnej, aparat 13mpix, najnowszego Androida oraz baterię 300mAh. Jak podaje firma Huawei, tabfon ma być całkowicie odporny na wszelkiego rodzaju zachlapania oraz kurz.

Kiedy urządzenia trafią do sprzedaży? Możemy się ich spodziewać na rynku już w lutym! Cały czas nie wiemy jednak ile te przerośnięte słuchawki będą kosztować.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel