3

CES 2013: Panasonic prezentuje dwudziestocalowy tablet 4K, działający na Windowsie 8

Panasonic 4KPanasonic to kolejna firma, która nie przegapiła okazji wypromowania swoich produktów podczas CES 2013 w Los Angeles i pojawiła się z naprawdę interesującym urządzeniem. Mowa tutaj o dwudziestocalowym tablecie 4K, który obsługiwany jest przez platformę Windows 8 i posiada niespełna centymetr grubości!

Do zestawu dołączony jest stylus, ułatwiający nawigacje i wprowadzanie informacji na tak dużym wyświetlaczu. Tablet ma być przeznaczony przede wszystkim do działań biznesowych i branżowych, a także pomagać grafikom i fotografom w codziennej pracy.

Chociaż na rynku dostępne są podobne gadżety, to do tej pory potrzebowały one zewnętrznych układów zasilających, czy też podzespołów, aby mogły działać – to między innymi dlatego propozycja Panasonica jest tak bardzo interesująca.

Cena oraz dostępność cały czas pozostają tajemnicą. Możemy jednak przypuszczać, że dwudziestocalowa ciekawostka wyceniona będzie dosyć wysoka.

Panasonic obiecał także, że ich sprzęt będzie kompatybilny z usługą plików w chmurze, działającą w czasie rzeczywistym, co okaże się z pewnością bardzo przydatne w dużych korporacjach, czy podczas tworzenia wspólnych projektów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel