1

CES 2013: Dwa nowe tablety od Gigabyte! S1185 oraz S1082

GigabyteGigabyte nigdy nie odpuściłby sobie możliwości zaprezentowania się i wypromowania podczas targów elektronicznych CES 2013. Między innymi dlatego, w Las Vegas firma pojawiła się z dwoma całkowicie nowymi urządzeniami – tabletami S1185 oraz S1082.

Jeden z nich przeznaczony jest dla użytkowników casualowych, drugi natomiast przede wszystkim do zastosowań biznesowych. Higabyte S1185 zaoferować może między innymi 11,6-calowy wyświetlacz Full HD IPS oraz Windowsa 8.

Wewnątrz znajdujemy natomiast procesor Intel Core trzeciej generacji, dzięki czemu mamy dostęp do portów VGA oraz HDMI. Do zestawu dołączona jest także magnetyczna klawiatura, przyciski myszki, możliwość optycznej nawigacji palcami oraz dwa aparaty.

Jeżeli chodzi o model S1082 to skupiono się w nim na wydajnym zarządzaniu energią. W jego sercu znajduje się dwurdzeniowy procesor od Intela. Na rynek trafić mają dwie wersje tego urządzenia – pierwsza z nich, z dyskiem HDD 500GB, druga to natomiast wersja SDD dla lepszych osiągów i większej prędkości.

Gigabyte cały czas nie udzielił jednak informacji odnośnie daty premiery rynkowej oraz przybliżonych cen. Mamy nadzieję, że pojawią się one jak najszybciej!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel