2

CES 2013: Polaroid prezentuje siedmiocalowy tablet M7. Zaledwie 129$!

Polaroid M7Pamiętacie jak informowaliśmy Was o tym, że firma Polaroid pracuje nad tabletem, którego chce zaprezentować w czasie CES 2013? Jak się okazuje, wiadomość ta miała w sobie coś prawdy. Wczoraj bowiem firma znana kiedyś przede wszystkim z produkcji aparatów, nie przedstawiła może urządzenia dla dzieci, ale jednak zaprezentowała siedmiocalowy tablet M7. Urządzenie ma pojawić się na rynku jeszcze na wiosnę i kosztować zaledwie 129$! Oprócz tego, Polaroid zaprezentował również dziesięciocalowy tablet M10 i aparat fotograficzny działający na systemie Android.

Wewnątrz „em-siódemki” znajdujemy wyświetlacz o rozdzielczości 1280×800 pikseli, dwurdzeniowy procesor nieznanego producenta oraz 8GB pamięci wewnętrznej. Znalazło się także miejsce na slot kart microSD, aparat o rozdzielczości 2mpix oraz platformę systemową Android 4.1 Jelly Bean. W tym zakresie cenowym, jest to zdecydowany rywal dla Nexusa 7 oraz dla iPada Mini, co z resztą prezentuje przygotowana przez Polaroida grafika, znajdująca się nad postem.

M7 to także łączność WiFi i Bluetooth, a w przyszłych modelach spodziewać możemy się również modemu 3G. Z ostateczną oceną wstrzymalibyśmy się jednak do momentu, kiedy uzyskamy dokładniejsze informacje na temat pamięci operacyjnej oraz dowiemy się, kto wyprodukował chipset tabletu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel