0

Polski interaktywny magazyn fotograficzny na tablety

foto-kurier tabletNa rynku pojawił się pierwszy polski interaktywny magazyn fotograficzny na tablety z systemem Android oraz z systemem iOS (iPad). Magazyn naszpikowany jest fotografiami, filmami i treścią. Posiada interaktywne menu i intuicyjną nawigację. Co najważniejsze – jest bezpłatny!

Foto-Kurier, pismo użytkowników sprzętu foto i wideo, ukazujące się na rynku od ponad 20 lat, idąc z duchem czasu stworzyło pierwszą w Polsce interaktywną wersję magazynu fotograficznego. Jest ona już dostępna za darmo dla użytkowników tabletów z systemem Android i iOS (iPad).

W pierwszym wydaniu znajdziemy testy i opisy sprzętowe, artykuły zdjęciowe i poradnikowe, jak również filmy. Magazyn oferuje wiele funkcji interaktywnych, takich jak możliwość rozwinięcia notek instruktażowych w artykułach poradnikowych, powiększanie i przewijanie zdjęć, rozwijanie opisów i specyfikacji technicznych. Ciekawą funkcją jest możliwość przewijania palcem po zdjęciu w celu np. zobaczenia jak wyglądało przed i po retuszu lub z różnymi ustawieniami aparatu.

Zaraz po okładce magazynu znajduje się nawigator, w którym wytłumaczono jak korzystać z funkcji interaktywnych zawartych w magazynie. Dla wielu osób będzie on jednak zbędny, ponieważ nawigacja jest bardzo intuicyjna. Dzięki funkcjom interaktywnym czytanie sprawia wiele przyjemności, a sam Foto-Kurier nie odstaje niczym od zachodnich odpowiedników stworzonych na iOS i Android, a niektóre pozostawia daleko w tyle.

Magazyn Foto-Kurier już po kilku dniach od ukazania się wydania w App Store, znalazł się na świetnych: 49. miejscu w rankingu Top Charts (tuż przed Newsweekiem), oraz na 4. miejscu w kategorii Photo & Video.

Pobierz dla Androida

Pobierz dla iOS

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz