0

CES 2013: Noitavonne prezentuje własną koncepcję tabletów i smartfonów [wideo]

NoitavonneNoitavonne to firma, o której z pewnością nigdy wcześniej nie słyszeliście. Podobnie jak ja. Nie zmienia to jednak faktu, że w czasie CES 2013 pojawiła się ona z prototypami swoich własnych produktów, które okazały się naprawdę ciekawe. Przedsiębiorstwo przygotowało zarówno słuchawki, jak i tablety w bardzo interesującym designie i żywej kolorystyce. To, co odróżnia produkty Noitavonne od innych urządzeń mobilnych, to z pewnością obecność guzików fizycznych, od których coraz częściej się odchodzi.

Firma przygotowała zarówno atrapę dużego i ciekawie prezentującego się smartfona oraz tablet, który przypomina mi trochę Nexusa 10. Nie jest to oczywiście pierwszy gadżet zaprezentowany podczas CES 2013 podobny do produktu Google, nie chcemy więc go przedwcześnie oceniać. Noitavonne zaoferowało odwiedzającym targi także siedmiocalowy tablet, ten wydaje się być jednak zbyt grubym jak na swoje rozmiary.

Zaprezentowane na poniższym wideo modele to tylko i wyłącznie atrapy, ciężko więc określić jak rzeczywiście prezentował będzie się produkt finalny. Pomimo tego, cieszy fakt, że na rynku pojawiła się nowa marka – dla konsumentów jest to zawsze dobry znak, nieprawdaż? Z niecierpliwością czekam na premierę pierwszego tabletu oznaczonego ich logiem 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel