0

TOP 5 aplikacji w App Store – grudzień 2012

App StoreTak jak obiecaliśmy wczoraj, przygotowaliśmy dla Was zestawienie najpopularniejszych aplikacji na urządzenia z systemem iOS w grudniu 2012. Seria takowych tekstów, ukazywała będzie się regularnie, na początku każdego miesiąca. Sobotę rezerwujemy dla apek z Google Play, w niedzielę na tapetę kłaść będziemy natomiast aplikacje pochodzące z iTunes.

Jeżeli jesteś zainteresowany jakie programy w ostatnim miesiącu zeszłego roku cieszyły się największą popularnością wśród użytkowników iUrządzeń, to zapraszamy Cię do dalszej lektury!

5. Clear

Clear

Wyjątkowy design, łatwość użytkowania oraz niska cena – to tylko kilka najważniejszych kwestii, które wyróżniają Clear, spośród setek innych aplikacji typu to-do-list. Dzięki ostatnim aktualizacjom, Clear działa równocześnie z uruchomiona usługą iCloud – obecnie możesz więc przesyłać listy zaplanowanych zadań pomiędzy komputerem oraz telefonem. Dzięki nowym funkcjom, możesz także kopiować tekst bezpośrednio do aplikacji, a zostanie on automatycznie sformatowany w estetyczną listę.

App Store

4. Pocket

Pocket

Chociaż wiele osób uważało, że Pocket straci na popularności po pojawieniu się aktualizacji do iOS’a 6 oraz udostępnieniu w Safari możliwości czytania artykułów w trybie offline, to aplikacja cały czas pozostaje jedną z najciekawszych alternatyw do zapisywania interesujących nas tekstów i sięgania do nich później.

Obsługa jest nie tylko bardzo intuicyjna i prosta, ale sama appka daje nam wiele rozbudowanych funkcjonalności – pozwala na zmianę wielkości czcionki, udostępnianie wybranego contentu, czy też zapisywanie poszczególnych akapitów i tak dalej.

App Store

3. Showyou

Showyou

W pełni funkcjonalny Apple TV został zaprezentowany ponad pół roku temu, jeśli nie więcej. W między czasie, powstało wiele interesujących aplikacji, które dają nam dostęp do ciekawych materiałów wideo, pozwalając na wyświetlenie ich na dużym ekranie.

Jedną z takowych aplikacji jest Showyou. To co jednak wyróżnia ją od pozostałych, to nie tylko rozbudowane funkcjonalności komunikacyjne, ale także umiejętność łatwego zlokalizowania wszystkich filmików udostępnianych i przesyłanych poprzez serwisy społecznościowe, z których korzystamy.

App Store

2. Paper by FiftyThree

Paper

Aplikacja skierowana do wszystkich sympatyków rysowania i bardziej zaawansowanych artystów. stworzona przez zespół Microsoftu, oferuje rozbudowaną ilość narzędzi pozwalających na tworzenie szkiców, grafiki, czy też rzeczywiste malowanie!

Aplikacja jest całkowicie darmowa – bardziej wymagający użytkownicy, mogą natomiast dokupić zestaw dodatkowych narzędzi po atrakcyjnych cenach.

App Store

1. Zinio

Zinio

Ta wyjątkowa aplikacja debiutowała w App Store już kilka lat temu, jednak dzięki najświeższej aktualizacji, znowu powraca na szczyty popularności. Możemy dzięki niej, nie tylko przeglądać, ale jednocześnie zakupić najpopularniejsze magazyny z całego świata – oczywiście w formie elektronicznej.

Na chwilę obecną, poprzez Zinio uzyskać możemy dostęp do ponad 5,5 tysiąca różnorakich publikacji. Możesz zakupić zarówno pojedynczy artykuł, całe wydanie, czy też serię wszystkich magazynów danego wydawnictwa, opublikowanych w określonym czasie!

App Store

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel