3

Tablet Overmax DualDrive MAX z obsługą DVB-T, Androida i GPS

Overmax DualDrive MAX z antenkąFirma Overmax powoli wprowadza na polski rynek multimedialny tablet internetowy Overmax DualDrive MAX z obsługa naziemnej telewizji cyfrowej. Ponadto pracuje pod kontrolą Androida 4.0 i procesora 1 GHz.

DualDrive MAX stworzony specjalnie dla użytkowników, którzy często podróżują samochodem. Tablet działa na systemie Android 4.0 i wspierany jest procesorem 1 GHz. Ponadto wyróżnia się ekranem o przekątnej 9,7 cala i technologią pojemnościową.

Jedną z najważniejszych cech tabletu Overmax DualDrive MAX jest obsługa nawigacji GPS.

Posiada najnowszą zainstalowaną aplikację Be on road, która pozwoli na bezpieczną drogę po całej Polsce. Można dokupić także mapy innych europejskich krajów – klienci Overmax dostaną specjalną zniżkę na ten zakup. Aplikacja Be on road posiada dwie darmowe aktualizacje map rocznie oraz daje też możliwość korzystania z bezpłatnych map OpenStreetMap oraz Local Map Providers.

Zobacz także: Debiutuje tablet Overmax Solution 8 z modemem 3G i GPS

Dostępny jest także nadajnik DVB-T z anteną, który pozwala na oglądanie kanałów naziemnej telewizji cyfrowej. Dodatkowo jeszcze można skorzystać z Bluetooth, aparatu fotograficznego i transmitera FM.

Overmax DualDrive max

Tablet w sprzedaży pojawi się na dniach, ale cena w tej chwili nie jest znana. Jednak według mnie oscylować będzie w granicy 1 tys. zł. A Wam się podoba?

Specyfikacja techniczna:

– Ekran: 9.7’’ pojemnościowy,
– Rozdzielczość: 1024×768,
– Procesor: 1.0GHz,
– System: Android 4.0,
– Pamięć RAM: 1GB DDR3,
– Pamięć wbudowana: 8GB,
– Bluetooth,
– MicroUSB,HDMI,Wifi,Tuner DVB-T,GPS,
– 2xkamera,
– Czytnik kart MicroSD,
– Bateria 6000 mah.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz