1

Ultranote X15 z Core i7 i 8GB pamięci operacyjnej – brawo KUPA! [wideo]

KUPAMoim zamiarem z pewnością nie było wyniesienie na piedestał końcowego produktu procesu trawienia podczas tworzenia tytułu do poniższego postu. Po prostu, firma odpowiedzialna za wyprodukowanie naprawdę ciekawego tabletu jakim jest Ultranote X15, posiada dosyć oryginalną (przynajmniej jak dla nas) nazwę.

KUPA bo o niej właśnie mowa, to marka, z którą wcześniej nie miałem okazji się spotkać. Jak się jednak okazuje, nawet niepozorna na pierwszy rzut oka KUPA może okazać się naprawdę interesująca! (okropnie to brzmi :P) W modelu, który widzicie na obrazku powyżej znajdujemy 8GB pamięci operacyjnej DDR3, procesor Intel Core i5/i7 Ivy Bridge, wyświetlacz 10.1 cala IPS o rozdzielczości 1920×200 i ratio 16:10.

Co wyróżnia jednak Ultrabote X15? Z całą pewnością przyczepione do bocznych krawędzi i demontowalne baterie, któreś są stanie wielokrotnie zwiększyć żywotność urządzenia. Do zestawu dołączony jest także cyfrowy rysik, wspierając 1024 różne poziomy nacisku.

KUPA wyposażona została w WiFi i 3G, a do zestawu dorzucić można także stację dokującą z klawiaturą, dodatkowymi portami i kolejnym akumulatorem. Łącznie KUPA może być więc wspierana przez cztery niezależne baterie!

Boczne panele służyć mogą nie tylko do podpięcia akumulatorów, ale także czytników kart, urządzeń rejestrujących obraz, projektorów, skanerów i wszystkiego co tylko przyjdzie nam na myśl!

Chociaż tak atrakcyjne oferty mało znanych firm zazwyczaj mogą trochę śmierdzieć, to akurat ta pojedyncza KUPA Ultranote X15 wydaje się godna zaufania.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel