0

Microsoft Surface Pro zadebiutuje 9 lutego – wyceniony na 899$

Surface ProPo wielu spekulacjach i plotkach, w końcu możemy przedstawić Wam kilka dokładniejszych szczegółów odnośnie tabletu Mirosoft Surface Pro. Urządzenie ma zadebiutować już 9 lutego i wycenione zostało przez producenta na 899$, czyli o 400$ więcej niż model RT.

Tego samego dnia, tablet ma pojawić się także na rynku Amerykańskim i Kanadyjskim, oferując wyświetlacz 10,6 cala, procesor Intel Core i5, 4GB pamięci RAM, 64GB pamięci wewnętrznej, slot na karty microSDXC oraz port USB i wejście HDMI. Microsoft chce również zaoferować wersję wartą 999$, w której znajdziemy podwojoną powierzchnię dyskową.

Każdy z modeli wyposażony zostanie w rysik Surface, jednak za stację Touch Cover lub Type Cover zapłacić będziemy musieli dodatkowo od 120 do 130 zielonych.

Jeżeli chodzi o wersję Surface RT, to Microsoft obiecał, że zwiększy jej dostępność na rynku międzynarodowym. Tablet ma trafić między innymi do kolejnych trzynastu krajów europejskich. Będzie to świetna okazja do odbicia sobie niskich wyników sprzedaży i fali krytyki, które spotkały tenże model kiedy debiutował na rynku. Osobiście uważam, że Surface Pro może okazać się większym niewypałem. Jak zwykle, czas pokaże 😉

Udało mi się natrafić na materiał promocyjny prezentujący możliwości nowej propozycji od Microsoftu. Łapcie! 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel