0

Samsung przygotuje własny 7-calowy tablet, będący konkurencją dla Nexusa 7?

Nexus 7 to niezaprzeczalnie jeden z najciekawszych tabletów wypuszczonych na rynek w zeszłym roku, który w 2013 także ma utrzymać swoją przodującą pozycję w sektorze siedmiocalowych urządzeń. Wyprodukowany przez ASUS-a gadżet przez wielu uznany został za tablet idealny – oferuje nie tylko wyjątkową specyfikację, zawsze najnowszą wersję Androida, ale także i bardzo atrakcyjną cenę.

Po dynamicznym wzroście popularności tej rynkowej niszy, co związane jest bezpośrednio z promocją 7-calowego Nexusa, także inni producenci postanowili spróbować swoich sił i powalczyć o zainteresowanie konsumentów z Google. Jednym z nich jest firma Samsung, która planuje podnieść poprzeczkę i wypuścić tablet za 149 dolarów!

Sammy ma zaprezentować urządzenia wszelkich możliwych rozmiarów podczas MWC, które startuje w przyszłym miesiącu. Spodziewamy się tego, że zaprezentowany zostanie 8-calowy Galaxy Note – do 7-calowego urządzenia nie jest więc w tym przypadku daleko.

Ciekawe tylko, jakie specyfikacje Samsung będzie w stanie zaoferować za niespełna 150 dolarów? Mamy nadzieję, że podczas MWC 2013 będzie nam dane się przekonać 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel