0

RIM pracuje nad nowymi tabletami?

BlackBerry PlayBook30 stycznia na rynku pojawić ma się system operacyjny przygotowany przez firmę RIM, a mianowicie BB 10 OS, a razem z nim co najmniej dwie nowe słuchawki. Przedsiębiorstwo nie zamierza jednak na tym poprzestać – plany na przyszłość są o wiele bardziej złożone. Wszystko wskazuje na to, że kanadyjska spółka pracuje także nad kilkoma tabletami działającymi pod platformą BlackBerry 10.

W 2011 roku na rynku pojawiło się urządzenie PlayBook, które niestety nie doczekało się swojego następcy. Wielka szkoda, gdyż był to naprawdę porządny tablet. Obecnie, RIM może pracować nad kolejnym PlayBookiem – pierwsze poważniejsze informacje na ten temat powinny pojawić się po zakończeniu najbliższego SuperBowl, w czasie którego reklamowany ma być właśnie BB 10 OS.

Jeżeli RIM po raz kolejny zaoferuje w swoim tablecie niskie ceny, szeroką gamę aktualizacji oraz rozbudowany systemy multitaskingu dzięki QNX, wtedy nie obawiałbym się o jego wysoką sprzedaż, szczególnie wśród entuzjastów marki BlackBerry 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel