0

Huawei MediaPad 10 Link trafia do FCC

Huawei MediaPad Link 10Zaprezentowany po raz pierwszy w czasie trwania targów CES 2013 tablet Huawei MediaPad 10 Link, trafił właśnie do FCC i widoczny jest na zdjęciu powyżej (czemu taki porysowany?! :P). Ktoś musiał się na nim mocno wyżywać, gdyż liczba uderzeń oraz rys jest zatrważająca. Przyjrzyjmy się jednak specyfikacjom, a nie kondycji fizycznej tego pojedynczego modelu.

Wszystko wskazuje na to, że do czynienia mamy z tańszą wersją Huawei MediaPad 10 FHD, posiadającą gorsze podzespoły. Dziesięciocalowe urządzenie działające na Androidzie ICS, może nam zaoferować wyświetlacz LCD IPS o rozdzielczości 1280×800 pikseli. Sercem całego układu jest czterordzeniowy procesor Huawei K3V2 Cortex A9, o częstotliwości taktowania zegara na poziomie 1,2GHz, oraz 1GB pamięci operacyjnej. Do zestawu należy dorzucić opcjonalne 8/16/32 GB pamięci wewnętrznej. Na pokładzie znalazło się również miejsce dla 3G, LTE, WiFi 802.11 b/g/n, blueootha 3.0 oraz GPS-a.

Huawei MediaPad 10 FHD wspiera odtwarzanie filmów w jakości 1080p, technologię dźwięku Dolby Surround, a jego wnętrzności zapakowane są w metalową obudowę. Gdyby nie Android ICS oraz procesor, który już rok temu posiadał gorsze osiągi od Tegry 3, wtedy mielibyśmy do czynienia z naprawdę ciekawym tabletem. Ten model Huaweia może zdobyć jakąkolwiek popularność jedynie, jeżeli jego cena nie przekroczy 200$.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel