1

Ministerstwo Sprawiedliwości postawi na tablety z Androidem?

Transformer InfinityChociaż nasz rodzimy sejm stawiał do tej pory na iPady firmy Apple, to jak się okazuje, także inne tablety znajdują się w kręgu zainteresowań naszej władzy. Ministerstwo Sprawiedliwości zastanawia się nad zakupieniem urządzeń, które działają w oparciu o platformę Android! Chociaż jak na razie nie wiadomo o jakie modele chodzi oraz jakie ma być ich zastosowanie, to zgłoszona została potrzebna na przeprowadzenie analizy rynku.

Pomimo tego, w kuluarach już mówi się o 20 sztukach ASUS-ów z serii Transformer Pad Infinity TF700T, wyposażonych w dysk 64GB. Tablety mogą zaoferować oprócz tego ekrany Full HD i układy Tegra 3. Cena pojedynczego z takich urządzeń, oczywiście razem ze stacją dokująca, to na chwilę obecną około 2700zł.

Pytanie tylko po co naszym posłom i pracownikom kancelarii ministra te elektroniczne gadżety? W celu zwiększenia wydajności pracy? Dania możliwości dostępu do najważniejszych informacji niezależnie gdzie się znajdują? A może po prostu, aby rozerwać się przy Angry Birdsach podczas najnudniejszych posiedzeń? 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel