0

Nowa aplikacja Newsweek Polska na smartfony i tablety

newsweek polska na tabletyUżytkownicy tabletów i smartfonów z systemem operacyjnym Android mogą już czytać aktualności z serwisu internetowego Newsweeka bezpośrednio na ekranach swoich urządzeń. W przygotowaniu jest także nowa aplikacja na platformę iOS.

Nowa aplikacja mobilna Newsweek Polska oferuje dostęp do treści opublikowanych na stronie www.newsweek.pl. Zawartość internetowego magazynu została zoptymalizowana pod kątem możliwości technologicznych ekranów dotykowych i udostępniona z poziomu urządzeń mobilnych. Czytelnicy znajdą w niej aktualizowane na bieżąco informacje z kraju i ze świata, a także galerie zdjęć. Zawartość aplikacji obejmuje wiadomości z kategorii: Polska, Świat, Społeczeństwo, Biznes, Opinie, Kobieta, Styl Życia, Sport, Kultura, Wiedza. Dla użytkowników smartfonów przygotowano też specjalną sekcję „Polecane”, zawierającą rekomendowane przez redakcję treści.

Aplikacja jest prosta i przyjazna w obsłudze. Wyposażono ją w szereg praktycznych funkcji takich, jak wyszukiwarka treści z opcją wyszukiwania głosowego, czy personalizacja ustawień. Aplikacja dobiera tematykę do indywidualnych zainteresowań odbiorcy. Użytkownicy mogą dostosować jej wygląd w zależności od własnego gustu wybierając kategorie, które będą wyświetlane na stronie głównej lub dowolnie zmieniając ich kolejność. Aplikacja umożliwia udostępnianie artykułów, co pozwala czytelnikom dzielić się ze znajomymi najciekawszymi tekstami i materiałami reporterskimi.
Nową aplikację Newsweek Polska można pobrać w Google Play. Wkrótce dostępna będzie również w Samsung Apps i App Store.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz