0

Shiru Shogun 10 Power 300zł taniej w ofercie Citeam!

Shiru Shogun 10Wśród firm produkujących budżetowe tablety, Shiru jest jedną z wyróżniających się najmocniej. Wytwórca oferuje nam bowiem nie tylko tanie, ale jednocześnie wydajne i świetnie wykonane urządzenia! Idealnym przykładem tego jest Shogun 10 Power – dziesięciocalowy tablet, którego specyfikacji nie powstydziłyby się największe marki na rynku.

Shogun po raz kolejny dostępny jest w promocyjnej ofercie Citeam. Kosztujące normalnie 1199zł urządzenie, już dzisiaj może być Twoje za 899zł. Promocja trwa jeszcze przez kolejne 8 dni, macie więc sporo czasu, aby zastanowić się nad zakupem 😉

Co znajdujemy w środku Shoguna 10 Power? Między innymi czterordzeniowy procesor Samsung Exynos 4412 o częstotliwości taktowania 1,4GHz na każdym z core’ów, 2GB pamięci operacyjnej, czterordzeniowy układ graficzny Mali 400 MP4 oraz 16GB pamięci wewnętrznej.  Dziesięciocalowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280×800 pikseli zabezpieczony jest dodatkowo szkłem Gorilla Glass, chroniącym przed zarysowaniami oraz pęknięciami!

To jednak nie wszystko, Shogun posiada oprócz tego dwa aparaty o wysokiej rozdzielczości, baterię 5400mAh, WiFi 802.11 b/g/n, bluetootha, akcelerometr i waży zaledwie 565 gram przy 9 milimetrach grubości. Jedyną wadą może być wersja systemu operacyjnego. Nie znajdziemy tutaj Jelly Bean, a jedynie Androida ICS 4.0.3. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą przejdź do serwisu Citeam już teraz (Link).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel