0

Inch Avior – najprawdopodobniej najlżejszy 7-calowy tablet na świecie!

Inch AviorNigdy wcześniej nie słyszałem o firmie Worldwide Business Network Limited. Nie zmienia to jednak faktu, że w jej asortymencie znalazł się naprawdę ciekawy tablet, a mianowicie 7-calowy Inch Avior. Wszystko wskazuje na to, że może to być najlżejsze urządzenie mobilne tych gabarytów obecnie dostępne na rynku!

Na chwilę obecną, tablet zakupić można tylko i wyłącznie u naszych rosyjskich sąsiadów, za 109$. Ważące zaledwie 277 gram urządzenie, nie oferuje jednak nic szczególnego oprócz wyjątkowo małej masy.

Opornościowy ekran o rozdzielczości 800×480 pikseli, procesor Allwiner A13 1GHz, 1GB pamięci RAM, 4GB pamięci wewnętrznej, kamerka VGA oraz slot na karty microSD, brzmią jak specyfikacja naprawdę mocno przeciętnego urządzenia.

Jeżeli chodzi o łączność, to znajdujemy tutaj oczywiście modem WiFi, pełnowymiarowy port USB, baterię o pojemności 2800mAh i dosyć ciekawy, zaokrąglony design. Chociaż chciałbym wierzyć, że przynajmniej materiały wykonania będą dobre jakościowo, to cena 109$ raczej nie pozwala się przy tym uprzeć…

Niemniej jednak, waga robi wrażenie 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel