0

Fujitsu prezentuje tablet Arrows oraz serię innych urządzeń

Arrows TabFujitsu zaprezentowało oficjalnie line-up swoich urządzeń na najbliższy rok, pośród których znalazł się między innymi długo oczekiwany tablet Arrows. Działający na Windowsie 8 i posiadający naprawdę ciekawą specyfikację!

Arrows Tab ma zaoferować między innymi czterordzeniowy procesor Tegra 3 oraz 1GB pamięci RAM. Urządzenie powinno być oprócz tego wodoodporne i przeznaczone do zadań ekstremalnych, niezależnie od miejsca, w którym będziemy go używali. Tablet otrzymał już certyfikację IP5X oraz IPX5/8 dające gwarancję, że jest odporny nie tylko na wzmożoną wilgoć, ale także na kontakt z kurzem i pyłami. Dzięki temu dołącza do grupy wytrzymałych urządzeń takich jak między innymi Sony Xperia Z.

Oprócz tego znajdziemy tutaj wyświetlacz IPS Full HD o rozdzielczości 1920×1080 pikseli oraz baterię 1770mAh. Jej mała pojemność nie zapewni może wielu godzin nieprzerwanej pracy, pozwoli jednak w pełni naładować urządzenie w niespełna 30 minut!

Fujitsu zaprezentowało także dwa nowe modele wchodzące w linię notebooków Liefebook AH, wyposażonych w dotykowe ekrany o rozdzielczości 15,6-cali i również działające na Windowsie 8. Większość z nich zaoferuje rozdzielczość w przedziale 1920×1080 pikseli. Jeżeli chodzi o ceny, to powinny zostać ujawnione w najbliższym czasie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel