0

Wyciekły zdjęcia ASUS-a MeMO Pad 10!

ASUS MeMO Pad 10W przeciągu ostatnich kilku lat, ASUS wyrósł na jedną z czołowych marek jeżeli chodzi o urządzenia mobilne. Produkty takie jak tablety z serii Transformer, czy też Padfone 2, zapewniły wytwórcy miliony konsumentów na całym świecie. Pochodzący z Tajwanu producent, nie ma zamiaru osiąść na laurach także w tym roku, pracując nad serią nowych urządzeń. Jednym z nich będzie niewątpliwie ASUS MeMO Pad 10, którego nowe zdjęcia wyciekły niedawno do sieci.

Chociaż o tablecie mówiono już wielokrotnie, to po raz pierwszy udało nam się uzyskać dostęp do tak konkretnych informacji. W sprawie designu, nie będzie on odróżniał się od pozostałych tabletów ASUS-a, przypominając trochę Transformer Pada 300 – jak na razie zapowiedziano dostępność w kolorze niebieskim i białym.

Nie znajdziemy tutaj może wyśrubowanej specyfikacji, jednak nie zmienia to faktu, żeMeMO Pad 10 będzie tabletem wartym uwagi. Jego sercem zostanie chip Tegra 3, dokładnie ten sam, który umieszczono w Nexusie 7.

Zobacz także: ASUS MeMO Pad Smart z ekranem HD i systemem Android 4.1. Cena koło 1 tys. zł

Oprócz tego powinien zaoferować 10-calowy wyświetlacz IPS LCD o rozdzielczości 1280×800 pikseli, 1GB pamięci operacyjnej, 16GB pamięci wewnętrznej oraz Androida Jelly Bean. Znajdziemy tutaj również slot na karty microSD, wejście USB i HDMI oraz dwa aparaty (1,2mpix oraz 5mpix). Oprócz samych zdjęć, do sieci wyciekły także informacje odnośnie cen. W najtańszym wariancie, MeMO Pad 10 dostępny będzie za 329 euro, w wersji najdroższej zapłacimy za niego natomiast 389 euro.

Kiedy możemy spodziewać się oficjalnej premiery? Najprawdopodobniej podczas MWC 2013 w Barcelonie 🙂

ASUS MeMO Pad Smart z ekranem HD i systemem Android 4.1. Cena koło 1 tys. zł

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel