0

Arnova SoundPad – Archos prezentuje nietypowy „tablet”

Archos Arnova SoundPadNie wiem, czy określenie tablet pasuje do najnowszego produktu firmy Archos. Osobiście, zaprezentowane powyżej urządzenie przypomina mi bardziej głośnik z dotykowym ekranem. Jak jednak twierdzi producent, Arnova SoundPad zalicza się do tej kategorii urządzeń mobilnych – zaprojektowany został przede wszystkim z myślą o użytkowaniu stacjonarnym, w domowym zaciszu.

Znajdujemy tutaj siedmiocalowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1024×600 pikseli, zaledwie 512MB pamięci operacyjnej oraz procesor Cortex A8 o taktowaniu 1,2GHz. „Głośnik” od Archosa to również WiFi b/g/n, slot na karty microSD, standardowe wejście jack, microUSB, czujnik światła, przednia kamerka internetowa oraz dwa duże głośniki stereo.

Chociaż specyfikacja nie zachwyca, a budowa sama w sobie jest trochę toporna, to Arnovie SoundPad nie będzie można odmówić z pewnością jednego – jakości dźwięku 😉 Gadżet jest już dostępny między innymi w Niemczech i wyceniony został na 149,99 euro.

Pomimo iż Archos upiera się, że wyprodukowało tablet, to osobiście sądzę, że wyposażenie przenośnego odtwarzacza filmów w Androida, nie robi z niego od razu produktu pokroju Nexusa, czy też iPada 😉 A jakie jest Wasze zdanie?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel