0

Huawei Ascend Mate – wyceniony na 575$

Ascend MateHuawei Ascend Mate to niewątpliwie największy z tabfonów dostępnych obecnie na rynku – mierzący sobie 6,1-cala wyświetlacz na pewno robi spore wrażenie. Chociaż urządzenie debiutowało już na początku stycznia, to cały czas nie posiadaliśmy dokładniejszych informacji na temat jego ceny. Zmieniło się to jednak wczoraj i orientacyjne ceny zostały oficjalnie podane. Tabfon trafi na półki sklepowe jeszcze w tym miesiącu, a na chwilę obecną można go zamówić w preorderze za 575$.

Co oferuje nam ten niewyobrażalnie duży smartfon? Przede wszystkim wyświetlacz IPS+HD, który można obsługiwać w rękawiczkach, Androida Jelly Bean ze zmodyfikowanymi UI przygotowanym przez Huawei, Bluetooth 4.0, system dźwiękowy Dolby Mobile oraz WiFi 802.11 a/b/g/n.

Co do najważniejszych podzespołów, to sercem Ascend Mate został czterordzeniowy procesor K3V2 o częstotliwości taktowania 1,5GHz. Do zestawu należy dorzucić 2GB pamięci RAM, 32GB pamięci wewnętrznej oraz baterię o pojemności 4050mAh zapewniającą pracę do 9 dni w stanie czuwania!

To oczywiście nie wszystko. Użytkownik znajdzie tutaj także przednią kamerkę w rozdzielczości 1mpix oraz tylni aparat o migawce 8mpix. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem, przygotuj sobie kieszenie z odpowiednio dużymi kieszeniami 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel