0

Sukces konsoli GameStick w serwisie crowdfundingowym Kickstarter

GameStickKickstarter po raz kolejny udowodnił, że posiadając naprawdę ciekawy pomysł, jesteśmy w stanie w krótkim okresie czasu zebrać potrzebne pieniądze na jego realizację. Tym razem twórcą udało się zgromadzić niezbędne środki do zrealizowania pomysłu związanego z androidowym gamingiem.

Mowa tutaj o GameStick – najprawdopodobniej najbardziej mobilnej i najmniejszej z dostępnych obecnie konsol gier wideo. Pomysłodawcom udało się zmieścić wszystko w konsoli w kształcie pendrive’a, którą podpinamy do telewizora poprzez port HDMI. Urządzenie dostępne jest razem z kontrolerem, do którego możemy schować naszą niewielką konsolę, w celu bezpieczniejszego transportowania oraz przechowywania.

Jaka jest cena tego niezwykle ciekawego urządzenia? zaledwie 79 dolarów! Twórcy musieli zebrać 100 tysięcy dolarów, aby móc wystartować z normalną produkcją, udało im się natomiast łącznie zgromadzić ponad 650 tysięcy zielonych!

Niewielkie rozmiary konsoli nie powinny Was jednak zmylić. W środku znajdujemy bowiem wydajny procesor Amlogic 8726-MX, 1GB pamięci podręcznej, WiFi 802.11 b/g/n, Androida Jelly Bean, Bluetootha 4.0, slot na karty MicroSD oraz wsparcie dla XBMC oraz DLNA.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel