0

Wacom DTU-1031. Tablet przeznaczony do podpisów cyfrowych

Wacom DTU-1031 Firma Wacom wprowadza na polski rynek tabletów internetowych nowe urządzenie przeznaczone do oznaczania dokumentów cyfrowym podpisem. Tym modelem jest Wacom DTU-1031.

Wacom DTU-1031 to nowe rozwiązanie dla firm poszukujących wyświetlacza o jak najmniejszych rozmiarach, który umożliwia wyświetlanie, wypełnianie i podpisywanie dokumentów w pełnych rozmiarach.

Na wyświetlaczu LCD DTU-1031 o przekątnej 10,1″ (26 cm) można wyświetlać pełne dokumenty o formacie A4 i Letter niemal bez przewijania. Klienci widzą dzięki temu treść dokumentu i mogą z przekonaniem go podpisać. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje technologia szyfrowania.

Zobacz także: Panasonic wprowadza wytrzymałe tablety serii Toughpad: FZ-G1 i JT-B1

DTU-1031 to wyświetlacz o specjalnej konstrukcji, łączący w sobie kolorowy ekran o wysokiej rozdzielczości oraz bardzo małe wymiary. Dzięki temu sprawdza się w każdym okienku czy stanowisku kasowym. Wbudowana podstawka umożliwia ustawienie go pod dwoma wygodnymi kątami, a przy użyciu otworów montażowych VESA można także stosować wysięgniki i stojaki innych producentów. Wyświetlacz jest wyposażony w zabezpieczone pióro, które można schować w specjalnej komorze. Urządzenie można dodatkowo zabezpieczyć przed kradzieżą w miejscach publicznych.

Wacom DTU-1031

DTU-1031 działa jako zwykły wyświetlacz LCD z piórem, dzięki czemu można go łatwo zintegrować ze standardową infrastrukturą IT. Wraz z oprogramowaniem do podpisów, takim jak „sign | pro” firmy Wacom stanowi on rozwiązanie do elektronicznego obiegu dokumentów. Wyświetlacz DTU-1031 można połączyć z komputerem jednym kablem USB. Przy użyciu czterech klawiszy ExpressKeys można zaprogramować często używane funkcje i skróty usprawniające obsługę klientów. Pióro Wacom jest czułe na nacisk i nie zawiera baterii, co zwiększa naturalność pisania. Technologia czułego na nacisk pióra firmy Wacom umożliwia także opracowywanie biometrycznego profilu nacisku podczas pisania i podpisywania, który można zastosować do celów śledczych.

Dane techniczne Wacom DTU-1031:


• Kolorowy panel LCD IPS o przekątnej 10,1″ (26 cm) i rozdzielczości 1280 x 800,
• Zasilanie za pośrednictwem jednego kabla USB,
• Szyfrowanie 256-bitowe AES z wymianą kluczy 2048-bitowych RSA,
• Unikatowy identyfikator sprzętowy,
• Pióro Wacom z technologią EMR bez baterii i 512 poziomami czułości nacisku,
• Rozdzielczość tabletu: 2540 lpi,
• Transmisja danych: 200 pps,
• 4 programowane klawisze ExpressKeys do skrótów i często używanych funkcji,
• Zintegrowana podstawka oraz możliwość montażu przy użyciu śrub i otworów zgodnych ze standardem VESA,
• Wbudowana komora na pióro, linka do pióra i blokada zabezpieczająca.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz