0

ASUS FonePad 7 – nowe urządzenie z Androidem i CPU Intela?

ASUSDo rozpoczęcia MWC 2013 zostało już zaledwie kilka tygodniu, a ASUS z pewnością będzie jedną z największych marek, która zaprezentuje się podczas targów. Do sieci wyciekły właśnie informacje dotyczące nowego produktu firmy, a mianowicie ASUS-a FonePad 7, którego prawdopodobnie będziemy mogli zobaczyć już w czasie lutowej imprezy w Barcelonie.

Skąd pochodzi przeciek? Ze strony Postel, indonezyjskiego urzędu certyfikacyjnego, który działa na podobnej zasadzie do amerykańskiego FCC. Jeżeli urządzenie znajdzie się w rękach przedstawicieli Postel, zazwyczaj oznacza to, że w najbliższym czasie trafi na rynek.

Chociaż nie posiadamy jak na razie żadnych dokładniejszych specyfikacji odnośnie tego modelu, to jego nazwa kodowa K004, przypisana wcześniej była do innego tabletu, a mianowicie ASUS-a ME371MG. Jeżeli mamy do czynienia z tym samym urządzeniem, to FonePad 7 od ASUS-a wyposażony zostanie najprawdopodobniej w siedmiocalowy ekran, procesor Intel Atom Z2420 i Androida 4.1 Jelly Bean. Do zestawu dorzucić należy najprawdopodobniej 1GB pamięci operacyjnej, 8GB pamięci wewnętrznej, GPS, WiFi, 3G i kilka wersji kolorystycznych.

Jak urządzenie prezentuje się cenowo? Według spekulacji powinno zamknąć się w przedziale 250-299 euro. Osobiście jednak spodziewałbym się trochę wyższej ceny.

Czy tajemniczy FonePad 7 jest więc w rzeczywistości ASUS-em ME371MH ze zmienioną nazwą, czy też całkowicie nowym tabletem? Aby się dowiedzieć, będziemy musieli poczekać z pewnością do rozpoczęcia MWC 2013…

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel