0

Fujitsu Arrows Tab AR70B – tablet z ogromną baterią i wyświetlaczem 1200p

Fujitsu Arrows Tab AR70BFujitsu Arrows Tab AR70B, to naprawdę ciekawa propozycja. To posiadające 10.1 cala urządzenie o rozdzielczości wyświetlacza 1920×1200 pikseli, w najbliższym czasie trafi na rynek japoński, a następnie debiutować ma w kolejnych krajach. Pod pokrywą mieści się między innymi ogromna bateria, o pojemności 10080mAh!

Potężny akumulator to jednak nie wszystko. Oprócz tego znajdujemy tutaj procesor czterordzeniowy Nvidia Tegra 3 o częstotliwości taktowania 1,7GHz, 2GB pamięci operacyjnej, 32GB pamięci wewnętrznej, slot na karty microSD, WiFi, Bluetooth 4.0 oraz NFC. Urządzenie jest dodatkowo naprawdę lekkie, ważąc zaledwie 589 gram, czyli mniej niż Nexus 10, czy też iPad 4!

Jak dużą wytrzymałość gwarantuje nam bateria o ponad 10 tysiącach mAh pojemności? Producent twierdzi, że 14 godzin aktywnego użytkowania, nie powinno być dla niej żadnym problemem!

Jedyna rzecz, do której możemy się doczepić to wybór systemu operacyjnego. Fujitsu zdecydowało się bowiem na Androida ICS, zamiast postawić na najnowszą wersję platformy. Trzymamy kciuki za pojawienie się urządzenia w Europie, po atrakcyjnej cenie! 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel