0

Samsung Galaxy Note 8.0 trafi do Europy w trzech różnych wersjach

Samsung Galaxy Note 8Samsung Galaxy Note 8.0 ma być odpowiedzią azjatyckiego przedsiębiorstwa na iPada Mini od Apple, który oferując format 7,9-cali wprowadził sporą rewolucję na rynku tabletów. Już jakiś czas temu informowałem Was o tym, że Sammy pracuje nad ośmiocalową wersją swojego flagowego Galaxy Note. Teraz okazuje się natomiast, że na naszym kontynencie tablet dostępny będzie w trzech różnych wersjach.

Czym będą się one od siebie różniły? Przede wszystkim pojemnością wbudowanego dysku oraz technologiami łączności. Wersja najuboższa, GT-N5110, zaoferuje jedynie modem WiFi. Model GT-N5100 będzie posiadał dodatkowo moduł 3G. Wersja najbardziej rozbudowana, a mianowicie GT-N5105, ma kryć w sobie natomiast WiFi, 3G oraz LTE.

Kiedy możemy spodziewać się oficjalnej premiery? Wszystko wskazuje, że podczas targów MWC 2013 jeszcze w tym miesiącu. Chociaż informacje te nie zostały ostatecznie potwierdzone, to Galaxy Note 8.0 zaoferuje najprawdopodobniej wyświetlacz o rozdzielczości 1280×800 pikseli, czterordzeniowy CPU Exynos, rysik S Pen i cenę wyjściową w okolicach 450 euro.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel