0

Tuba.FM HD już dostępna na tabletach Samsunga

TubaFM HD na tablety SamsungaTuba.FM HD to darmowa aplikacja muzyczna na tablety z systemem Android 3.0+ umożliwiająca słuchanie na tych urządzeniach muzyki w ulubionym klimacie. Aplikacja jest dostępna od początku lutego 2013 r. na wyłączność dla użytkowników Samsung Apps.

Nowa aplikacja Tuby to jedna z wiodących polskich aplikacji multimedialnych, która jest komunikowana w ogólnopolskiej kampanii najnowszych tabletów marki Samsung. Z aplikacji można korzystać na tabletach z systemem Android w wersji 3.0 i wyższych. Aby pobrać aplikację, należy wyszukać „Tuba.FM HD” w sklepie z aplikacjami Samsung Apps dostępnym na każdym tablecie Samsunga.

Tuba.FM to pierwsza polska aplikacja, która dopasowuje muzykę do gustu użytkowników. Można w niej znaleźć utwory ze wszystkich dekad muzycznych, najnowszą muzykę popularną oraz alternatywną z Polski i ze świata, a także specjalny wybór stacji radiowych, np. z muzyką dla dzieci, muzyką do uprawiania sportu czy muzyką relaksacyjną.

TubaFM HD na tablety Samsunga

Dzięki Tuba.FM HD można słuchać popularnych stacji radiowych, m.in. Radia Złote Przeboje, Radia Roxy czy Radia TOK FM. Aplikacja udostępnia też gotowe stacje: ponad dwieście stacji gatunkowych, np. Rock, Pop, Dance, Polskie Przeboje, itp., pięćset stacji grających wyłącznie przeboje najpopularniejszych artystów, a także kilkadziesiąt tysięcy stacji radiowych z muzyką wybraną przez użytkowników Tuby.

TubaFM HD na tablety Samsunga

Po zalogowaniu się do Tuba.FM HD na tablecie, każdy może też zakładać i edytować własne, autorskie stacje radiowe z muzyką ulubionych wykonawców. W ramach edycji radia dostępne są opcje dodawania i usuwania artystów, a także blokowania pojedynczych utworów. W aplikacji można też przeglądać najświeższe newsy muzyczne z serwisu tuba.PL.

W ramach ugruntowanej wcześniejszymi projektami współpracy produktowo – promocyjnej pomiędzy Grupą Radiową Agory a firmą Samsung, aplikacja Tuba.FM HD została udostępniona w sklepie z aplikacjami Samsung Apps na czasową wyłączność.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz