0

Mogu S1 najtańszym tabfonem dostępnym na rynku – 48$!

Mogu S1Wydawało mi się, że przebicie ceny indyjskiego tabletu Aakash, która wynosiła zaledwie 50$, będzie bardzo trudne. Jak się jednak okazuje, wszystko jest możliwe i w ostatnim czasie natrafiłem na jeszcze tańszy gadżet! Mowa tutaj o pięciocalowym tabfonie Mogu S1, wycenionym na 48$ i działającym na Androidzie.

Mogu S1 jest dziełem dobrze znanej w Chinach marki, skupiającej się na produkcji jednych z najtańszych urządzeń dotykowych dostępnych w branży. Tabfon za 48$ bazuje swoim designem na wyglądzie Samsunga Galaxy, oferując ekran WVGA 800×480 pikseli, procesor 1GHz oraz aparat 2mpix na tylnej ścianie. Z przodu znajduje się natomiast kamerka VGA do konferencji wideo.

Co do pozostałych specyfikacji, to wymienić należy z pewnością Bluetootha, GPS, WiFi oraz baterię 2000mAh. Cały czas brakuje jednak informacji odnośnie wersji systemu operacyjnego oraz rodzaju dotyku w ekranie. Nawet jeżeli znajdziemy tutaj Gingerbreada oraz wyświetlacz opornościowy, to za 48$ dalej będzie to ciekawa oferta 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel