0

CityTab Lite. Nowy tablet od Colorovo z wyświetlaczem 7 cali

Coloro CityTab LiteABC DATA, właściciel marki Colorovo, wprowadza do sprzedaży nowy tablet internetowy Colorovo CityTab Lite z wyświetlaczem 7 cali, systemem Android oraz ceną nie przekraczającą 300 zł.

CityTab Lite to tablet wprowadzony do oferty marki Colorovo z myślą o klientach, którzy rozpoczynają swoją przygodę z elektroniką użytkową i szukają stabilnych urządzeń, które w łatwy sposób wprowadzą użytkownika w tabletowy świat.

Oferta CityTab Lite charakteryzuje się solidnymi parametrami technicznymi dla początkującego użytkownika. Tablet z procesorem A13 Cortex A.8 1.0 GHz, 7” ekranem panoramicznym TFT o rozdzielczości 800×480 px, działa na systemie Android 4.0 Ice Cream Sandwich, z wewnętrzną pamięcią 4 GB, WiFi oraz możliwością obsługi zewnętrznego modemu 3G USB. Jest typowym urządzeniem, które umożliwia swobodne przeglądanie stron www

Zobacz także: Tablet PLUG Impact 2 w przedsprzedaży

Wprowadzając do naszej oferty CityTab Lite myśleliśmy – zgodnie z filozofią marki Colorovo – o walorach użytkowych produktu oraz dobrej jakości w przystępnej cenie. Chcieliśmy zaproponować użytkownikom, którzy rozpoczynają dopiero korzystanie z tabletów, urządzenie, które ich nie rozczaruje i zachęci w przyszłości do zakupu sprzętu o nieco bardziej rozbudowanej funkcjonalności. Taki asortyment wkrótce będzie również dostępny w naszej ofercie

powiedział Piotr Blachowski, odpowiedzialny za marketing marki.

Jak za 300 zł, to ten tablet jest idealnym urządzeniem dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z tabletami i nie jest im potrzebny żaden monstrum.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz