0

LG Optimus G Pro – pierwszy tabfon z procesorem Snapdragon 600

LG Optimus G ProLG w końcu zaprezentowało materiały promujące powiększona, 5,5-calową wersję nadchodzącego Optimusa G Pro, na pokładzie którego znaleźć ma się dopiero co ogłoszony, czterordzeniowy CPU Spandragon 600 o częstotliwości taktowania 1,7GHz.

Zaprezentowany po raz pierwszy w czasie targów CES, jest średnim upgradem w porównaniu do swojego poprzednika, S4 Pro. należy bowiem przypomnieć, że podczas tego samego eventu debiutował także Snapdragon 800 2,3GHz.

Wracając jednak do samego LG Optimusa G Pro. Co będzie nam w stanie zaoferować? Oprócz wspomnianego procesora, ekran o rozdzielczości 1080p, akumulator 3140mAh oraz 2GB pamięci RAM. Z tyłu znajdziemy potężny aparat 13mpix, a także będziemy mogli skorzystać ze slotu na karty microSDXC i łączności LTE.

Urządzenie trafi na rynek azjatycki w najbliższą środę po cenie 897$. Debiut w Ameryce Północnej przewidziany został natomiast na drugi kwartał bieżącego roku. Jeżeli jednak cena utrzyma się na tak zaporowym poziomie, wtedy wysokie wyniki sprzedaży tabfona, mogą okazać się nierealne…

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel