0

Głośnik AirZone Series 3 od Gear4 z technologią AirPlay

AirZone Series 3 Firma Gear4 wprowadza kolejne akcesorium dla użytkowników produktów Apple, m.in. iPhone, czy iPad. Nowym sprzętem jest głośnik AirZone Series 3.

Głośnik AirZone Series 3, wyposażony w technologię AirPlay, umożliwia współpracę ze wszystkimi urządzeniami Apple: iPhone’ami, iPadami, iPodami touch oraz komputerami Mac.

By korzystać z głośnika, wystarczy sieć Wi-Fi. Dzięki niej oraz technologii AirPlay możliwe jest strumieniowe przesyłanie muzyki w obrębie całego domu – również w sytuacji, w której znajduje się w nim kilka głośników AirZone. Wszystkie one mogą synchronicznie odtwarzać muzykę z jednego urządzenia Apple.

Na tylnym panelu głośnika, oprócz złącza Aux In, wejścia zasilania i przycisku uruchamiającego, umieszczono również wejście USB oraz przycisk parowania. By rozpocząć współpracę między urządzeniem Apple a AirZone Series 3, wystarczy jednorazowo podłączyć je do głośnika za pomocą kabla USB i skorzystać z przycisku parowania. Po rozłączeniu kabla, urządzenia są już zsynchronizowane, a AirZone gotowy jest do odtwarzania muzyki z wybranego nośnika.

Czyste i przestrzenne brzmienie AirZone Series 3 zyskuje dzięki dwóm wbudowanym przetwornikom, wzmacniaczowi akustycznemu klasy D i zasilaniu o mocy 16W.

Podłączony do zasilania głośnik podczas odtwarzania muzyki, może również ładować baterię w urządzeniach takich, jak iPhone’y czy iPady.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz