0

Tab-Book – hybryda od LG z Windowsem 8

Tab-Book2012 rok okazał się być okresem prawdziwej ekspansji tabletów, które wręcz zdominowały rynek. Nie zdziwiłbym się gdyby rok obecny przyniósł jeszcze większy sukces, deklasując pozostałe urządzenia mobilne.

Wielkimi krokami zbliżają się targi MWC, które do Barcelony przyciągną największych producentów tabletów i innych gadżetów. Pośród nich nie zabraknie z pewnością azjatyckiego LG Electronics, które pracuje między innymi nad hybrydą tabletu, działająca na Windowsie 8.

Urządzenie, o którym mowa posiada design porównywalny do tabletu Surface, zapewniając jednocześnie lekką wagę oraz świetnie wyprofilowaną obudowę, kryjącą w sobie wydajne podzespoły.

Tab-Book od LG nastawiony ma być na produktywność oraz jednocześnie mobilność. To właśnie dlatego znajdujemy tutaj przymocowaną na stałe klawiaturę fizyczną ułatwiającą pisanie, z możliwością jej wsunięcia pod tablet (wszystko jest zautomatyzowane, wystarczy nacisnąć tylko jeden przycisk).

Dodając do tego wyświetlacz IPS o dużym zagęszczeniu pikseli, łączność LTE, procesor Intel Core i5 oraz 2GB pamięci operacyjnej, otrzymujemy urządzenie idealne zarówno podczas codziennego użytkowania, jak i do zadań biznesowych.

Jedyne co może smucić to fakt, że hybrydy tabletowe z Windowsem są zazwyczaj dosyć drogie. Jaką cenę obstawiacie w przypadku Tab-Booka? Pod koniec zeszłego roku pojawiły się informacje, że kosztować może nawet 1300$ – mam nadzieję, że były mocno przesadzone… 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel