1

Y-Pad najtańszym tabletem na polskim rynku? Zaledwie 39zł w Citeam!

Y-PadMuszę przyznać, że ze sporą zazdrością spoglądam zawsze na ceny urządzeń mobilnych w krajach zachodnich, gdzie są one zdecydowanie niższe niż w Polsce. Dlatego naprawdę miłym zaskoczeniem było dla mnie, kiedy z samego ranka natknąłem się na ciekawą promocję w serwisie Citeam.

Chodzi mi o tablet edukacyjny Y-Pad, przeznaczony przede wszystkim do nauki języka angielskiego i rozwijania kreatywności malców, który do końca dnia dostępny jest za jedyne 39zł! Co najlepsze, cena pokrywa także koszty przesyłki.

Niestety, wyjątkowość Y-Pada kończy się właśnie na niezwykle niskiej cenie. Urządzenie jest bowiem bardzo skromne i skupia się rzeczywiście na dostarczeniu dzieciom najbardziej podstawowych narzędzi do nauki.

Znajdujemy tutaj 2 proste piosenki, około 30 słówek, kilka quizów, wszystkie literki i cyfry, dwie wersje kolorystyczne, regulację głośności oraz podświetlenie ekranu. Y-Pad posiada oczywiście certyfikat CE, a producent daje nam 12-miesięczną gwarancję.

Pomimo usilnych prób, nie udało mi się także znaleźć żadnych informacji odnośnie platformy systemowej, czy też poszczególnych podzespołów. Za 39zł, nie spodziewałbym się jednak cudów 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel