0

Manta prezentuje uniwersalne akcesoria do tabletów

MA320 uchwyt MantyFirma Manta Multimedia wprowadza do sprzedaży na terenie Polski nowe uniwersalne akcesoria do tabletów internetowych. Są to regulowane podstawki oraz pełna klawiatura.

Podstawka MA320 to rozwiązanie stworzone z myślą o osobach, które korzystają z tabletu do oglądania filmów i czytania książek w wersji cyfrowej. Dzięki niej możliwe jest ustawienie urządzenia na stole czy biurku – zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. Uniwersalna podstawka została wyposażona w pełną regulację i jest kompatybilna z wszystkimi tabletami obecnymi na rynku. MA320 to także idealne rozwiązane dla osób, które chciałby wykorzystać tablet jako cyfrową ramkę na zdjęcia.

Manta uchwyt do tabletu

Uchwyt MA321 służy do zamocowania tabletu na zagłówku przedniego siedzenia w samochodzie. Dzięki temu rozwiązaniu pasażerowie znajdujący się na tylnym siedzeniu pojazdu mogą oglądać filmy, bądź korzystać z urządzenia bez potrzeby trzymania go w dłoniach. Regulacja ramion oznacza, że uchwyt utrzyma tablety o różnej wielkości. MA321 znakomicie sprawdzi się na krótkich i długich trasach, szczególnie, gdy pasażerami są dzieci.

Manta MA701 klawiatura do tabletu

Klawiatura MA701 to dodatek dla wszystkich korzystających przy pomocy tabletu z poczty elektronicznej, czy mediów społecznościowych, a przez to wprowadzających duże ilości tekstu. Złącze micro USB zapewnia kompatybilność z wszystkimi tabletami dostępnymi na rynku wyposażonymi w ten port. Zamknięta w eleganckim etui, chroniącym przed kurzem i służącym do transportu, klawiatura jest gotowa do działania od razu po jego otwarciu.

Specyfikacja techniczna klawiatury Manta MA701:

• Standardowa klawiatura QWERTY,
• Rozmiar 7 cali,
• Wytrzymała i lekka konstrukcja,
• Wysoki komfort pisania,
• Złącze micro USB,
• Kompatybilna z wszystkimi tabletami.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz