0

Hybrydowa mobilność

Producenci sprzętu komputerowego pracują obecnie nad udoskonaleniem formatu mobilnego. Tablety i notebooki to najpopularniejsze zakupy wśród grup docelowych zainteresowanych multimedialnymi funkcjami w każdej chwili. Dużym osiągnięciem jest transformer book, jeden z motywów przewodnich oferty firmy Asus.

 

Profesjonalna hybryda nacechowana technologią multimedialną

Pomysł transformer booka ma skojarzenie z połączeniem dwóch metod działania. Tablet i notebook w jednym daje więcej praktycznych możliwości. Hybrydowe urządzenie posiada dwa dyski oraz akumulatory funkcjonujące rozdzielnie. Tablet dodatkowo charakteryzuje się ekranem dotykowym. Urządzenie w całości działa, dzięki technologii USB 3.0. Transformer book to komputer przenośny nowej generacji z genialnymi procesorami Intela przeznaczonymi do sektora ultra(konstrukcji). Tablet reaguje błyskawicznie w specyfice Full HD i sporym kątem obsługi. Przeznaczony bardziej do rozrywki, kontaktu ze znajomymi, oglądania filmów. Po złączeniu urządzeń następuje metamorfoza w ultrabook niewielkich rozmiarów, odpowiadający wymaganiom pracy biurowej. Klawiatura wyspowa (wartościowym dodatkiem jej podświetlenie), efektywne miejsce na nadgarstki. Na standardowym wyposażeniu czytnik kart pamięci mini SD, kamera internetowa, dwa dyski, wysoką jakość tablet łączy z funkcjonalnością notebooka. Wymiary zbliżone do profilu ultrabooka.

 

Mobilność głównym czynnikiem modernizacji urządzeń nowej generacji

Transformer book jako innowacyjny wynalazek został dobrze przyjęty przez rynek, ponieważ wyposażono go w świetne parametry i optymalny design. Odłączenie ekranu i jego zamiana w tablet wydłuża czas ogólnej pracy. Koszty w granicach pięciu tysięcy złotych. Transformer book osiąga perfekcyjny profil obrazu i dźwięku. Duża zaleta to zdywersyfikowanie ryzyka awarii. Jeżeli jedna część ulegnie uszkodzeniu druga dalej precyzyjnie przechowa dane i pozwoli je błyskawicznie odtworzyć. Dla podróżujących często pracowników to powinna być główna korzyść, przemawiająca istotnie za zakupem urządzenia. Transfer danych błyskawiczny. Podłączenie proste. Standardowo wbudowane Wi-Fi pozwoli na nieustanną pracę z wybranego przez użytkownika miejsca, a matryca 13.3 cala zapewni komfort odbioru multimedialnych formatów.

 

Mobilność dla każdego

Transformer book łączy w sobie najlepsze cechy mobilnych tabletów oraz nowoczesnych ultrabooków przynajmniej pod kątem parametrów. Na razie widzimy testy charakteryzowanego pomysłu, ale już dzisiaj wiadomo, że większość producentów wdroży go do swojej oferty, a to sugeruje stopniowe obniżenie cen.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz