0

Kolejny Teaser ASUS-a przed MWC 2013 – Statua Kolumba w roli głównej! [wideo]

ASUS teaserDo rozpoczęcia targów MWC 2013 w Barcelonie pozostały już zaledwie dwa dni. Emocje przed zapowiedzianą na 25 lutego, jedną z największych imprez na rynku urządzeń mobilnych są coraz większe. O ich ciągłe podgrzewanie dba z pewnością ASUS, który wypuścił już drugi teaser promujący swoją obecność na targach w Hiszpanii.

ZOBACZ TAKŻE: Pierwszy teaser ASUS-a przygotowany z okazji MWC 2013

W nowym klipie reklamowym zobaczyć możemy Statuę Kolumba, którą graficy ASUS-a ożywili i wyposażyli w coś przypominające tablet. Czy mamy tutaj do czynienia może z tajemniczym PadFone 3 albo tabletem FonePad? Odbierający połączenie ze swojego urządzenia Kolumb może sugerować, że ASUS zaprezentuje siedmiocalowy tablet z aktywnym modemem 3G (pozwalającym na wykonywanie połączeń telefonicznych).

Nie zagłębiałbym się jednak zbyt mocno w spekulacje, jakby nie było, jest to po prostu zwykły teaser reklamowy. Uzbrajam się więc w odrobinę cierpliwości, co serdecznie Wam polecam i z ogromnym entuzjazmem czekam do poniedziałku, kiedy większość najważniejszych marek pojawi się podczas MWC 2013 w Barcelonie 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel