0

TOP 5 aplikacji w Google Play Store – styczeń 2013

Google PlayChociaż nasze autorskie top-fajfy aplikacji dla systemu Android oraz iOS miały pojawiać się w pierwszy weekend każdego miesiąca, to w lutym dosyć oryginalnie, oddaję je w wasze ręce w ostatnią sobotę i niedzielę lutego 😉

Wybrałem specjalnie dla Was, 5 cieszących się największą popularnością androidowych appek w Google Play w pierwszym miesiącu 2013 roku. Lista TOP 5 aplikacji dla iOS pojawi się natomiast już jutro. Nie przedłużam więc i zapraszam do dalszej lektury! 🙂

5. Dolphins Real 3D

Dolphins Real 3D

Piąte miejsce na liście najciekawszych aplikacji w Google Play Store w miesiącu styczniu zajęło Dolphins Real 3D. Jeżeli szukasz ciekawych tapet live, wtedy ta aplikacja pozwoli Ci zamienić ekran smartfona lub tabletu w prawdziwy ocean!

Podziwiaj jak wyświetlacz urządzenia mobilnego zamienia się w pełny niesamowitych roślin i zwierząt świat, w którym dominują urocze delfiny w 3D.

Google Play

4. Quick Shot HD Camera

QuickShot HD Camera

Ta naprawdę ciekawa aplikacja umieszcza na Twoim ekranie głównym ikonkę lub widget, dzięki któremu zaledwie jednen ruch palca dzieli Cię od wykonania zdjęć w wysokiej rozdzielczości, bazując na automatycznych ustawieniach Twojego urządzenia.

Dzięki Quick Shot HD Camera możesz w prosty sposób zmienić rozdzielczość zdjęcia, ustawić powiadomienia kiedy fotka została wykonana, czy też wybrać automatyczny system pstrykania ujęć.

Google Play

3. Good Night’s Sleep Alarm

Good Night's Sleep Alarm

Trzecią pozycję na mojej styczniowej liście TOP 5 aplikacji w Google Play Store zajmuje Good Night’s Sleep Alarm. To przydatne narzędzie nie tylko pozwoli Ci wstać o wybranej godzinie, ale także pomoże Ci zasnąć oraz śledzi na bieżąco Twój tryb oraz czas odpływania w świat Morfeusza.

Zanim uderzysz w kimę, ustal w jakim przedziale czasowym chcesz się obudzić i połóż urządzenie z aplikacją zaraz obok poduszki. Kiedy Ty słodko śpisz, aplikacja przy wykorzystaniu akcelerometru mierzy Twoje fazy REM oraz non-REM, wybierając optymalną godzinę pobudki. Dzięki temu będziesz wstawał wypoczęty i w pełni sił!

Google Play

2. Triporg

Triporg

Triporg to świetna i w pełni darmowa aplikacja dla wszystkich sympatyków wycieczek. Appka pozwala Ci wskazać miasto do którego się wybierasz, datę wyjazdu oraz przyjazdu. Triporg przelicza za Ciebie najtańszą i najefektywniejszą trasę, zapewniając informacje o najciekawszych miejscach do odwiedzenia znajdujących się zarówno w miejscu docelowym, jak i przed dotarciem do niego.

Dzięki Triporg dowiesz się nawet, ile minut zajmie Ci dotarcie do danej atrakcji, czego możesz się po niej spodziewać, jakie są godziny otwarcia oraz ile pieniędzy powinieneś ze sobą zabrać. Aby móc w pełni cieszyć się z możliwości programu, warto zarejestrować darmowe konto.

Google Play

1. InstaFollow for Instagram

InstaFollow for Instagram

Aplikacja idealna dla wszystkich maniaków Instagramu. Jeżeli posiadasz problemy z efektywnym zarządzaniem osobami, które Cię śledzą z poziomu appki. Zarządzaj swoimi znajomymi w obszarze Instagramu, wybieraj, które powiadomienia interesują Cię w największym stopniu, dowiedz się kto zaczął Cię śledzić w ostatnim czasie oraz kto zrezygnował z dalszej subskrypcji Twojego konta.

Google Play

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel