0

TOP 5 aplikacji z App Store – styczeń 2013

App StorePo wczorajszym zestawieniu najpopularniejszych appek dedykowanych na urządzenia z Androidem, przyszedł czas na podsumowanie najciekawszych aplikacji w miesiącu styczniu, stworzonych z myślą o platformie iOS.

Jeżeli szukasz ciekawych appek dla swojego iPada, czy też innych urządzeń Apple, koniecznie musisz zapoznać się z naszą propozycją najbardziej interesując aplikacji w pierwszym miesiącu 2013 roku! 🙂

5. Hundreds

Hundreds

Semi Secret Software przychylność użytkowników zyskała sobie między innymi dzięki grze Canabalt. Tym razem developer postanowił zaproponować nam coś całkowicie innego, a mianowicie naprawdę estetyczną i minimalistyczną grę typu puzzle.

Naszym zadaniem jest naciskanie kręgów, aby mogły rosnąć, powstrzymując się od tego kiedy stykają się ze sobą. Nigdy nie byłem dobry w tłumaczeniu zasad, dlatego najlepiej kiedy sami przekonacie się ile frajdy zaoferować może Hundreds.

App Store

4. Facebook Poke

Facebook Poke

O aplikacji zrobiło się bardzo głośno już przed Świętami Bożego Narodzenia. Pomimo obecności appki Snapchat, Facebook Poke zyskał sobie ogromną popularność w bardzo krótkim czasie. Modyfikuje on bowiem „zaczepkę” najpopularniejszego portalu społecznościowego na świecie.

Dzięki temu, możemy teraz zaczepiać naszych znajomych filmami, zdjęciami i krótkimi notkami. Facebook Poke daje także możliwość jednoczesnego przesłania interesujących nas multimediów do kilku użytkowników jednocześnie!

App Store

3. Antiques Roadshow Play-Along

Antiques Roadshow Play-Along

Chociaż w naszym kraju program ten jest mało znany, to na BBC bije w ostatnim czasie rekordy popularności. Mowa tutaj o Antiques Roadshow, który skupia się na antycznych produktach i w którym oglądający mają szansę zgadywania ile dany produkt może kosztować.

Dzięki aplikacji Play-along, możesz brać udział w zabawie przed telewizorem w czasie rzeczywistym lub też oglądając powtórki Antiques Roadshow bezpośrednio na swoim urządzeniu!

App Store

2. Wordament

Wordament

Gra słowna od Microsoftu wypuszczona na iPhone oraz obsługiwana przez platformę Xbox Live? Czemu by nie! 😉 Wordament to naprawdę uzależniający tytuł, pozwalający na rywalizację z naszymi znajomymi i jedna z najlepszych gier logicznych, jakie w ostatnim czasie wpadły w moje ręce.

Zasady są niezwykle proste. Użytkownik z puli podanych na planszy liter ma ułożyć jak najwięcej wyrazów występujących w słowniku. Dzięki trybowi multiplayer, w czasie rzeczywistym można konkurować ze swoimi znajomymi i na bieżąco porównywać wyniki!

App Store

1. Hg2

Hg2

Hh2, czyli Hedonist’s Guide to the city, to aplikacja, która pozwoli Ci wyszukać najlepsze hotele, restauracje, bary, atrakcje, zabytki, miejsca rozrywki, czy też imprezy kulturowe, niezależnie od tego gdzie się udasz, który kraj lub miasto odwiedzisz i gdzie będziesz chciał spędzić swój wolny czas.

Aplikacja posiada naprawdę przyjazny interfejs, zawiera w sobie rozbudowaną galerię zdjęć poszczególnych lokali i punktów usługowych, zapewniając jednocześnie dostęp do najważniejszych informacji na ich temat.

App Store

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel