1

Sony prezentuje nowy tablet na MWC 2013: Sony Xperia Tablet Z

Sony Xperia Tablet ZDzisiaj na targach elektronicznych Mobile World Congress 2013, które odbywają się w Barcelonie, firma Sony zaprezentowała nowy tablet internetowy o nazwie Sony Xperia Tablet Z. Jest na co popatrzeć? Oceńcie sami.

Sony Xperia Tablet Z to kontynuacja pracy nad modelem smartfonu Xperia Z, który zbiera pochlebne recenzje. Teraz to doświadczenie, prodcuent spróbował przenieś na tablet internetowy. Czy mu się to udało? Zobaczymy po pierwszych testach.

Szkoda, że Sony za dużo informacji o tablecie nie przekazało.

Tablet posiada wyświetlacz HD Reality Display, o przekątnej 10,1 cala, działający w technologii Mobile BRAVA Engine 2. Urządzenie odporne jest zarówno na kurz, jak i wodę. Aby dźwięk też był na wysokim poziomie zastosowano technologie S-Force Front Surround 3D oraz Clear Audio +.

Zobacz także: ASUS MeMO Pad Smart z ekranem HD i systemem Android 4.1. Cena koło 1 tys. zł

Xperia Tablet Z oferuje nadzwyczajne możliwości korzystania z aparatu fotograficznego, dzięki technologii „Exmor R for mobile” oraz funkcji „One-touch”. Tablet posiada tryb baterii „STAMINA” i aplikacje multimedialne Sony do zarządzania zdjęciami, muzyką i filmami.

Xperia Tablet Z

Model Xperia Tablet Z jest najsmuklejszym na świecie tabletem LTE. Będzie dostępny na światowych rynkach od wiosny 2013 r.

Szkoda, że Sony nic więcej nie podało Mnie bardzo ciekawi, czy tablet o takim samym oznaczeniu co smartfon, będzie godnym urządzeniem? Smartfon wysoko zawiesił poprzeczkę, a czy tablet Xperia Z doskoczy do niej?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz