0

Padfone Infinity od ASUS-a debiutuje oficjalnie podczas MWC 2013!

ASUS Padfone InfinityASUS zwołał wczorajszego dnia konferencję w czasie Mobile World Congress w stolicy Katalonii, podczas której zaprezentowano kilka ciekawych urządzeń. Pierwsze z nich, wyczekiwane już od dłuższego czasu, to niezwykła hybryda, a mianowicie PadFone infinity.

Chociaż cena może być trochę odpychająca, wynosi bowiem 999 euro, to specyfikacja urządzenia naprawdę robi ogromne wrażenie. Mający zadebiutować już w kwietniu Padfone może pochwalić się pomiędzy innymi wyświetlaczem 5 cali o rozdzielczości 1920×1080 pikseli, procesorem Qqualcomm Snapdragon o częstotliwości taktowania 1,7GHz na każdym z czterech rdzeni oraz GPU Adreno 320.

To oczywiście nie wszystko! Padfone Infinity to również 2GB pamięci operacyjnej, aparat robiący zdjęcia w rozdzielczości 13mpix, slot na karty microSD, GPS, NFC, 4G, Bluetooth 4.0 oraz bateria o pojemności 2400mAh. Według producenta ma ona zapewnić możliwość przeprowadzenia 19h rozmów w zasięgu sieci 3G.

Jak wygląda natomiast sama stacja dokująca, która z 5-calowego smartfona jest w stanie zrobić funkcjonalny tablet? Posiada ona 10,1, wyświetlacz o rozdzielczości 1920×1200 pikseli oraz dodatkową baterię, która nawet dwukrotnie wydłuży żywotność urządzenia.

Nad działaniem całości czuwał będzie najnowszy Android, oznaczony numerkiem 4.2. Wiem, że cena kosmiczna, ale osobiście nie mogę się doczekać, żeby złapać to cudo w ręce 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel