0

MultiPad Note 8.0. Graficzny tablet z Androidem 4.1 za 1299 zł

MultiPad Note 8.0 3GFirma Prestigio wprowadziła do sprzedaży multimedialny, graficzny tablet internetowy MultiPad Note 8.0. Urządzenie umożliwia sporządzanie odręcznych notatek oraz rysowanie na dużym, ośmiocalowym wyświetlaczu LCD IPS o rozdzielczości 1024 x 728 pikseli, za pomocą precyzyjnego rysika.

Rysik może służyć do odręcznego notowania ważnych informacji oraz wykonywania zaawansowanych projektów graficznych, portretów czy innych uwalniających fantazję kreacji, dzięki wbudowanemu chipowi graficznemu Mali 400. Ośmiocalowy, dotykowy ekran LCD IPS z funkcją MultiTouch Magnetic odwzorowuje pociągnięcia rysika, a finalne dzieło mieni się paletą barw w trybie ekranowym 4:3.

Oprócz funkcji graficznych MultiPad Note 8.0 3G posiada przydatne właściwości komunikacyjne za sprawą wbudowanego modułu 3G, dwa aparaty – frontowy 0.3MPx i tylny 5.0MPx oraz 16GB wbudowanej pamięci z możliwością rozbudowy o kolejne 32GB.

Zobacz także: Samsung Galaxy Note 8.0. Nowy tablet z popularnej serii i rysikiem S Pen

Urządzenie pracuje pod kontrolą dwurdzeniowego procesora RK3066 ARM Cortex A9 z zegarem 1.6GHz. Tablet MultiPad Note 8.0 3G pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android 4.1 Jelly Bean.

Na pokładzie MultiPada znajduje się także czterokierunkowy sensor położenia, bateria o pojemności 6000mAh oraz gniazdo miniHDMI i microUSB. W zestawie znajduje się eleganckie skórzane etui, pełniące też funkcję rozkładanej podkładki.

Cena: 1299 zł.

Table jest warty trochę pieniędzy, ale w sumie jest to urządzenie do pracy i to dość dokładnej. Ciekawi mnie tylko, czy faktycznie nadaje się ten ekran do pracy… Mam nadzieje, że kiedyś uda nam się go dostać do testów…

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz