0

HP Slate 7. Pierwszy tablet HP Androidem. Premiera jednak dopiero w lipcu

HP Slate 7Firma HP zaprezentowała tablet internetowy HP Slate 7, który na rynek wprowadzi w lipcu 2013 roku. Urządzenie pracuje pod kontrolą najnowszego Androida, a także jest zintegrowane z usługami HP.

Tablet HP Slate 7
wyróżnia się 7-calowym wyświetlaczem o grubości 17,78 cm i wadze 368 gramów. Za jego wydajność odpowiada procesor ARM Dual Core Cortex-A9 1,6 GHz. Panel HFFS (High-aperture-ratio Field Fringe Switching) zapewnia szeroki kąt widzenia.

HP Slate 7 umożliwia korzystanie z wielu usług Google, takich jak: Google Now, Google Search, Gmail, YouTube, Google Drive i Google+ Hangouts (wielostronny czat wideo). Ponadto oferuje dostęp do aplikacji i treści cyfrowych za pośrednictwem serwisu Google Play.

Zobacz także: Tracer wprowadza nowe tablety Neo, OVO Air i OVO 3.0. Ceny już od 279 zł

HP Slate 7 jest wyposażony w dwie kamery, które można wykorzystać do robienia zdjęć, nagrywania filmów i uczestniczenia w wideokonferencjach: jedną z tyłu, o rozdzielczości 3 megapikseli, i drugą, VGA, z przodu. Tablet dostępny jest w kolorze srebrnym i czerwonym, natomiast jego rama została wykonana ze stali nierdzewnej.

Dzięki technologii HP ePrint użytkownik może łatwo drukować potrzebne materiały nie tylko w domu, ale również w podróży. HP Slate 7 wyposażony jest również w pakiet aplikacji HP – od narzędzi biurowych po gry oraz w mikroport USB ułatwiający transfer plików.

Sugerowana cena tabletu HP Slate 7 to 149 EUR. Urządzenie będzie dostępne w Polsce w lipcu 2013 r.

Jak znam firmę HP, to ten tablet nie powinien być zły, ale szkoda, że premiera dopiero w lipcu. Myślę, że za pół roku nie będzie on niczym zachęcał do kupna… Zgadzacie się?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz