4

myTAB: 30 tys. sprzedanych sztuk w trzy miesiące! Jak oceniacie wynik?

Tablet myTAB
Firma myPhone pochwaliła się wynikami finansowymi oraz sprzedażowymi za ostatni kwartał 2012 roku. Producent pochwalił się, że w ciągu trzech miesięcy sprzedał ponad 30 tys. sztuk tabletów myTAB.

W czwartym kwartale 2012 roku sprzedał ich ponad 30 tysięcy. W perspektywie 2013 roku chce utrzymać wysoką dynamikę wzrostu sprzedaży w tej kategorii. By osiągnąć ten cel myPhone nie zwalnia kroku i prezentuje dwa najnowsze modele, które pojawią się w sprzedaży już pod koniec 1Q2013 roku.

Pierwsze sukcesy związane z szybkim wejściem na rynek europejski i dobrym wynikiem sprzedażowym myTAB w 2012 wynikają w dużej mierze z wysokiej jakości produkowanych przez nas urządzeń i dogłębnej analizy potrzeb konsumentów

mówi Radosław Trzeba, członek zarządu myPhone Sp. z o. o.

Udowodniliśmy, że dobre tablety, spełniające większość potrzeb naszych klientów i porządnie, solidnie wykonane wcale nie muszą być drogie, co więcej, można je kupić praktycznie wszędzie w Polsce

dodaje.
Prodcuent zapowiada także premiery nowych urządzeń, aby utrzymać dynamikę. myTAB 10” DualCore zadebiutuje już na początku marca, natomiast myTAB 7 DualCore na przełomie I i II kwartału br.

Czy ktoś z korzysta z myTaba? Bo ja na co dzień z myTab 10.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz

 • Dominio

  pogratulować

 • golo

  nie popadał bym w samozadowolenie , bo po tym jak brakuje uaktualnien softu do tabletów ludzie nie patrza zbyt łaskawie na firmę , przy wyborze sprzetu dzis zerkna w stronę firm które wspierają produkty .
  Mam Mytaba 9,7 i fakt jest dobrze zbudowany ( wyróznia sie w zalewie plastikowych kanciastych tandet ), bateria przebija inne z którymi mam stycznosc ale … no wlasnie firmware 4.0.4 ma kilka niedogodnosci a chyba nikomu w firmie nie zalezy na tym by to zmienić .

  • Anonim

    fakt, szkoda, że producent nie myśli o aktualizacjach

 • gucio

  Racja producent Mytab olewa tych co już kupili, a przydałaby się aktualizacja firmware do 4.1 ,tak jak to robią inni budżetowi producenci.