3

MyPhone MyTab 10 Dual Core w Biedronce za 499zł!

MyPhone MyTab 10 Dual Core

Kilka dni temu miejsce miała oficjalna zapowiedzieć tabletu MyPhone MyTab 10 Dual Core, którego producent wycenia na 699zł. Cena wydaje się naprawdę atrakcyjna, nasz ulubiony dyskont z logiem uśmiechniętej biedronki po raz kolejny uświadamia nam jednak, że da się jeszcze taniej!

Dwurdzeniowy MyTab trafi do Biedronki po niższej o 200 złotych cenie, czyli za jedyne 499zł! Chociaż początkowo wydawało mi się, że za takie pieniądze nie powinienem spodziewać się niczego szczególnego, to specyfikacja MyTab 10 Dual Core prezentuje się, przynajmniej na papierze, dosyć interesująco.

We wnętrzu tabletu od MyPhone znajdujemy procesor dual core Rochchip RK3066 o częstotliwości taktowania 1,6GHz na każdym ze rdzeni, najnowszego Androida oraz naprawdę ogromny akumulator, o pojemności 8000mAh.

Do zestawu należy dorzucić wyświetlacz o przekątnej 9,7 cala oraz rozdzielczości 1024×768 pikseli. Całość uzupełnia 1GB pamięci operacyjnej, port miniHDMI, 8GB wbudowanej pamięci, wejście USB i slot na karty microSD.

Jeżeli jesteście zainteresowani promocją to rozstawcie członków rodziny i najbliższych znajomych po wszystkich Biedronkach w Waszej okolicy już 11 marca (w przyszły poniedziałek). Jak pokazuje bowiem doświadczenie, na każdy sklep zazwyczaj trafia zaledwie kilka sztuk i rozejdą się z pewnością w pierwsze kilkanaście minut od otwarcia 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel